Zdrowie z natury

Suplementuj nie tylko zimą

without comments

Dostarczenie odpowiedniej ilości witamin i innych składników odżywczych w dzisiejszych czasach może stanowić nie lada problem. Niskiej jakości produkty, wszechobecne zaburzenia wchłaniania oraz wysoko przetworzone jedzenie to czynniki, które nie sprzyjają prawidłowemu odżywieniu organizmu.

POTRZEBA MATKĄ WYNALAZKÓW?

Kilkadziesiąt lat temu Leland Swanson czuł się podobnie jak my teraz. Zwiększone zapotrzebowanie na witaminy spowodowane chorobą popchnęło założyciela Swanson Health Products do stworzenia podwalin firmy, która dzisiaj jest jednym z najbardziej znanych producentów suplementów diety.

Początkowo wysyłane pocztą suplementy takie jak witamina E znalazły po pewnym czasie swoich wiernych fanów i przedsiębiorstwo rozpoczęło ekspansję również poza teren Stanów Zjednoczonych.

SUPLEMENTY SWANSON- DLACZEGO WARTO WYBRAĆ?

Produkowane przez firmę Swanson produkty to jedne z najbardziej skoncentrowanych pod względem zawartości suplementów. Zamknięte w małych kapsułkach substancje lecznicze to największa możliwa ilość, która może zostać wprowadzona do organizmu jednorazowo (im większa ilość, tym również większe wchłanianie).

Sezon jesienno- zimowy to doskonały czas na rozpoczęcie suplementacji. Regularne dostarczanie witaminy D zapewni nie tylko mocne i zdrowe kości, ale również świetne samopoczucie. Jej wpływ na układ immunologiczny jest również nieoceniony. Połączenie z kwasem kaprylowym dodatkowo zapewni eradykację drożdży Candida albicans (osłabiają one układ odpornościowy).

Witamina E, od której rozpoczęła się kariera Swanson, będąca witaminą młodości sprawdzi się zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Świeża i napięta skóra oraz wysokie libido to niektóre z efektów działania tego minerału.

Written by zdrowieznatury

Październik 2nd, 2017 at 10:15 am

Posted in Suplementy

Tagged with